biuro@slmedia.pl

O systemie

Przedstawiamy Państwu system Activebox - narzędzie do realizacji prezentacji w touchach, pubach, restauracjach, salonach samochodowych, salach konferencyjnych, poczekalniach przychodni i gabinetów stomatologicznych itp oraz interaktywnej komunikacji z klientem.

Activebox to zarówno gotowe standy i bannery medialne jak również oprogramowanie, które można podłączyć do ekranów LCD czy telewizorów plazmowych.

System Activebox przeznaczony jest do funkcjonowania z wieloma nośnikami informacji: totemami, kioskami multimedialnymi, monitorami komputerowymi, telewizorami LCD.

Nasze oprogramowanie jest bardzo elastyczne, dzięki czemu możemy dostosować jego działanie do Państwa potrzeb oraz specyfiki branży, w której chcecie się Państwo zaprezentować.

Zarządzanie

Zarządzanie każdym kioskiem, ekranem lub grupą urządzeń jest niezwykle proste. Wystarczy dostęp do komputera podłączonego do sieci internet. Poprzez przeglądarkę internetową będziesz mógł zarządzać cennikami, materiałami reklamowymi czy kontrolować stan urądzeń. W module serwisowym natychmiast zaktualizujesz stan realizacji zlecenia lub ustawisz promocyjną cenę wyprzedaży modelu.

Panel zarządzania posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs. Po zapisaniu zmian system automatycznie zaktualizuje treści na odpowiednich urządzeniach.

KORZYŚCI

Daj swoim klientom dostęp do pełnej i atrakcyjnej informacji o produkcie: opisy, szczegółowe parametry techniczne, galerię fotografii, cenniki, czy informacje o promocjach. Wszystko to na nowoczesnym panelu dotykowym lub wielkoekranowym telewizorze LCD.

To prosty sposób na jeszcze lepszą obsługę klientów i wyprzedzenie konkurencji.

Zastosowanie

Activebox TOUCH to system posiadający wiele modułów, poniżej przedstawiamy Państwu kilka z nich:

 1. Moduł reklamowy:
  Wyświetlenie materiałów reklamowych w różnych formatach: pliki graficzne, animacje flash lub filmy video. Reklamy pojawiają się po pewnym czasie kiedy nikt nie korzysta z Activebox. Poza modułem reklamowym urządzenia Activebox mogą prezentować inne moduły dostosowane do profilu klienta. Wówczas nad lub pod prezentowanymi reklamami pojawia się przycisk zachęcający do interaktywnego skorzystania z dodatkowego modułu.
 2. Moduł informacyjny:
  Prezentacja profilu firmy lub konkretnego produktu podobnie jak ma to miejsce na stronach www. Możliwość dodawania dowolnych zakładek: "O nas", "Oferta", "Kontakt" oraz wielu innych w zależności od Państwa potrzeb.
 3. Moduł orientacyjny:
  Ułatwi klientom poruszanie się po siedzibie danej instytucji czy centrum handlowego. Dzięki temu modułowi klient zapozna się ze swoim obecnym położeniem oraz dowie się gdzie znajduje się miejsce, do którego zdąża. Wszystko to dzięki interaktywnej mapie, po której klient będzie mógł poruszać się dzięki zastosowaniu dotykowego ekranu.
 4. Moduł autodealer:
  - wyświetlenie szczegółowego opisu modelu oraz jego ceny,
  - wyświetlenie informacji o aktualnych promocjach,
  - możliwość obejrzenia dostępnych wersji kolorystycznych danego modelu samochodu,
  - galeria zdjęć danego modelu samochodu,
  - możliwość zapoznania się z wersjami dodatkowego wyposażenia,
  - możliwość przeglądania innych dostępnych modeli samochodów
 5. Moduł touchowy:
  - pozwala na zaprezentowanie harmonogramu konferencji zaplanowanych lub odbywających się,
  - umieszczony przy danej sali konferencyjnej prezentuje wydarzenia zaplanowane lub aktualnie odbywające się spotkania/szkolenia/konferencje,
  - pozwala również na śledzenie konferencji w innym pomieszczeniu na dużych monitorach telewizyjnych.