biuro@slmedia.pl

Nasi Klienci

RTHOTEL

System ActiveBox Social wykorzystany został w tym obiekcie hotelowym do prezentacji i informacji o planowanych lub trwających promocjach w widoczny sposób w postaci bannerów rotacyjnych. Informacje prezentowane są na ekranach urządzeń mobilnych gości hotelowych którzy chcą skorzystać z hotelowej sieci WiFi. System gromadzi poprawne adresy e‐mail wprowadzone bezpośrednio przez stronę logowania lub poprzez logowanie się kontem Facebook , Google+ czy kodem pobranym z recepcji. W ten sposób gromadzone są prawdziwe dane gości i użytkowników Internetu które wykorzystuje się do działań marketingowo-reklamowych.

...

OSTI HOTELE

System ActiveBox wykorzystany został do prezentacji informacji o planowanych lub trwających konferencjach. Informacje prezentowane są na ekanach LCD usytuowanych przy salach. Na korytarzach moduły LCD prezentują zbiorczą informację o odbywających się konferencjach w całym kompleksie z podaniem sali oraz firmy prowadzącej spotkanie. Gdy w salach nie odbywa się konferencja – automatycznie włącza się moduł reklamowy prezentujący załadowane do systemu materiały reklamowe i prezentacje hotelu. W hallu usytuowany jest totem ActiveBox gdzie turyści mogą zaczerpnąć informacji o okolicy hotelu – zabytkach, pubach czy muzeach.

...

ANWA

ANWA – dystrybutor samochodów marki Toyota wzbogacił prezentację samochodów o dotykowe moduły LCD. Każdy klient może dokładnie poznać parametry pojazdu dzięki stojącemu przy nim modułowi, zobaczy różne wersje kolorystyczne, inne wersje modeli, galerie, filmy o samochodzie czy informacje o promocjach. Moduły te zastapiły standardowe ”wywieszki” z opisami samochodu.

...

CENTRUM PAPIERU

Moduły ActiveBox oferowane są najlepszym klientom Centryum Papieru jako cześć ekspozycji promującej wprowadzany na rynek papier tego importera – DoubleA. Klienci za pomocą dotykowego ekranu mogą zapoznać się z zaletmai papieru, obejrzeć film reklamowy lub poznać szczegółowy cennik towarów.

...

RM Filipowicz

Autoryzowany diler samochodów Mitsubishi i KIA uatrakcyjnił swoje stoisko w galerii handlowej Bonarka ustwiając w nim multimedialny, dotykowy moduł LCD.

...

GTX TRAINING

Kampania merketingowa w jednym z supermarketów dla klubu fitness, prowadzącego treningi w oparciu o nowoczesną metodę ćwiczeń z zastosowaniem gum treningowych.