biuro@slmedia.pl.pl

Opis systemu

System telewizji hotelowej ActiveBOX HOTEL jest rozbudowanym programem za pomocą którego można w łatwy sposób zamienić zwykły telewizor hotelowy w narzędzie do przekazu wizualnego.

ActiveBOX HOTEL pozwala na tworzenie własnych spotów reklamowych wyświetlanych o wyznaczonej porze, powiadomień wizualnych definiowanych w zależności od jego przeznaczenia,

System pozwala na tworzenie klastrów informacyjnych np. TV Lobby, TV SPA, TV Rest. Każda ze stref może posiadać własna identyfikację graficzną oraz własną zawartość video. Materiały reklamowe wyświetlane w zależności od strefy do której są przypisane urządzenia pozwalają na dokładniejsze dotarcie do klienta z oferowanym produktem.

Funkcje administracyjne

  1. Zarządzanie treścią poszczególnych obrazów które można łączyć w strefy odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie w bardzo prostym panelu.
  2. Całe oprogramowanie jest zainstalowane na serwerze głównym do którego podpięte są wirtualnie poszczególne jednostki.
  3. Nasze rozwiązanie oparte jest na autorskim oprogramowaniu zainstalowanym serwerze i końcówkach - niewielkim urządzeniu, tzw. ActiveBOX.
  4. Każdy ActiveBOX musi być podłączony do sieci internetowej (np. WiFi, 3G, LAN) aby co jakiś czas sprawdzać czy nie zmienił się dla niego przypisany kontent.
  5. Wykorzystanie łącza internetowego przez urządzenie jest znikome (raz na jakiś czas pobiera nowe treści do prezentacji, jeżeli są dostępne).
  6. Jednostka kliencka podpięta jest do monitora/tv za pomocą kabla HDMI lub złącza VGA i najczęściej jest ona zainstalowana „na plecach” monitora.
  7. Rozmiary takiego urządzenia to: 30cm x 30 cm grubość 6cm pobór mocy około 0,5 Watt. Do każdego telewizora przypisane jest jedno urządzenie ActiveBOX.